Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Cieśla szalunkowy Francja/Alpy - od zaraz!

Data dodania: 2019-06-13 13:22:40ID: 3550

735Pokaż numer[email protected]

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:

Cieśla szalunkowy
Praca w regionie alpejskim, niedaleko miasta zwanego "Alpejską Wenecją".

Zadania:
? praca na budowie
? wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
? praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO

Wymagania:
? udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla min.2 lata
? doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI lub DOKA
? dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
? stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
? szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami 2100 - 2200 euro netto/miesiąc
? dodatek dla osoby z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
? wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 h? stawka godzinowa 12,17 euro netto
? umowę o pracę na pełen etat
? możliwe nadgodziny
? zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
? zapewnione i opłacone zakwaterowanie
? składki od średniej krajowej
? zwrot za badania lekarskie
? zapewniona odzież robocza
? opieka polskiego koordynatora
? premiujemy polecanie kolejnych pracowników - 100 euro netto za każdą osobę!

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]