Promuj to ogłoszenie

Firma NIEWIEŚCIN zatrudni sprzedawcę

Data dodania: 2019-06-12 19:05:50ID: 3545

516Pokaż numer[email protected]

Delikatesy Mięsne ,,NIEWIEŚCIN" w Ciechocinku zatrudnią sprzedawcę.
Więcej informacji na stoisku mięsnym w sklepie TESCO lub tel-516 292 165
Oferujemy:
Wynagrodzenie 2200 Netto
-bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą min.800 zł, paczki,nagrody jubileuszowe, niskooprocentowane pożyczki i inne)

-ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny

-terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

-szkolenie na stanowisku pracy,

-możliwość rozwoju osobistego

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-niezbędne materiały i narzędzia wpierające realizację zadań

Oczekujemy:
-zaangażowania oraz sumienności

-samodzielności i odpowiedzialności

-doświadczenie w handlu oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne będą dodatkowym atutem.

Twoje zadania:
-obsługa klienta,

-dbanie o estetykę i wygląd sklepu,

-praca wg standardów i procedur obowiązujących w firmie.

Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

© ciechocinek.biz | Prawa zastrzeżone