Promuj to ogłoszenie

Poszukiwany fizjoterapeuta/ masażysta

Data dodania: 2019-05-13 15:43:40ID: 3409

691Pokaż numer[email protected]

Poszukujemy FIZJOTERAPEUTY

Wymagania:
* Wysoka kultura osobista, samodzielność, dokładność
* Mile widziany ukończony kurs terapii manualnej
* Umięjętność pracy w grupie
*Minimum 1 rok doświadczenia pracy w zawodzie
* Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe
*Wymagany numer do prawa wykonywania zawodu

Zakres obowiązków:
* Wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu.
* Prowadzenie ćwiczeń grupowych

Oferujemy:
*Pracę w młodym zespole.
*Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania interesującego doświadczenia
* Obiady pracownicze
* System indywidualnego premiowania

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).