Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Rzeźnik- praca w Belgii. Rozbiór wołowiny/wieprzowiny

Data dodania: 2019-03-04 16:02:35ID: 3136

504Pokaż numer[email protected]

Szukasz pracy w Belgii? Zależy Ci na długiej współpracy? Masz doświadczenie przy rozbiorze wołowiny lub wieprzowiny? Jesteś dyspozycyjny do pracy od zaraz?

To oferta dla Ciebie!

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy osób do pracy przy rozbiorze wołowiny lub wieprzowiny. Nie wymagamy znajomości języków obcych :)!

oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę tymczasową
- roczny kontrakt z szansą stałego zatrudnienia
- komfortowe zakwaterowanie na start
- stawkę 12,60 - 13,39? br/h (wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy)
- pracę na jedną zmianę
- pomoc we wszystkich formalnościach

zadania:
- rozbiór wołowiny lub wieprzowiny
- porcjowanie
- wykrawanie organów i kości

oczekujemy:
- doświadczenia przy wołowinie lub wieprzowinie
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
- chęci dłuższej współpracy

Zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści RZEŹNIK na numer 504 144 059- oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia- nr licencji 47