Pomocnik mechanika

Miejsce pracy: Bema 3, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc przy naprawie silników i zawieszeń pojazdów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.11.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Podstawowa znajomość napraw silników i zawieszeń pojazdów.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: USŁUGI TRANSPORTOWE JANUSZ WŁODARSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bema 3, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Remigiusz Włodarski
      Numer telefonu: 513-160-977
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Zabiegowy
      StPr/19/0834
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Sprzedaż artykułów - obsługa klienta i kasy fiskalnej, wykładanie towarów na półki sklepowe.
      StPr/19/0830
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      Plastrowanie, wiórkowanie i pakowanie sera.
      StPr/19/0829
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa klienta, wystawianie towarów na półki, przyjmowanie towaru od dostawcy, wprowadzanie faktur, dbanie o porządek w sklepie i na zapleczu.
      StPr/19/0827
      wynagrodzenie od do 14,7 PLN

      Pomoc przy naprawie silników i zawieszeń pojazdów.
      StPr/19/0822
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      Kucharz
      StPr/19/0788
      wynagrodzenie od do 2 400 PLN

      Obróbka wstępna warzyw, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, sprzątanie pomieszczeń kuchni, mycie naczyń, sprzętu kuchennego, odpowiedzialność za wzorcową czystość naczyń stołowych.
      StPr/19/0783

      Organizacja pracy sprzedawców w sklepie mięsnym, realizacja zamówień, grafiki pracy, obsługa klienta.
      StPr/19/0777
      wynagrodzenie od 3 300 - 4 000 PLN

      Przygotowywanie posiłków
      StPr/19/0679