Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Zdrojowa 49/4, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników; ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji. Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS, PFRON i podatkowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.09.2019
Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Zawód:
    • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
      Język:
      • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Pierwsza umowa na okres 3 miesiecy, dolecowo umowa na czas nieokreślony. Godziny pracy: 07:00-17:00
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Zdrojowa 49/4, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
        Osoba do kontaktu: Ewa Jarzynowska
        Numer telefonu: 795-516-434
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Obsługa pacjentów w rejestracji, telefoniczna rejestracja pacjentów, wypełnianie dokumentacji medycznej, przygotowanie gabinetu lekarskiego.
        StPr/19/0758
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        Kinezyterapia, fizykoterapia, wodolecznictwo, masaż.
        StPr/19/0739
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 100 PLN

        Uzupełnienie surowca do urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
        StPr/19/0727
        wynagrodzenie od do 14,7 PLN

        Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników; ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji. Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS, PFRON i podatkowych.
        StPr/19/0702
        wynagrodzenie od do 3 000 PLN

        Obsługa klienta w recepcji, korespondencja papierowa i elektroniczna z klientami, obsługa programu hotelowego "Kuracjusz", przyjmowanie opłat.
        StPr/19/0694
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN