Recepcjonista

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości, komputera
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 03.08.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
    Osoba do kontaktu: Michał Nowak
    Numer telefonu: 542824696 w. 30
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Rejestracja pacjentów laboratoryjnych, przygotowanie aparatów do pracy, wykonywanie badań laboratoryjnych, wprowadzanie wyników badań do archiwum.
    StPr/19/0678
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Przygotowywanie posiłków
    StPr/19/0679
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Pomoc przy pracach budowlanych.
    StPr/19/0668
    wynagrodzenie od do 20 PLN

    Obróbka wstępna warzyw i mięs, obsługa zmywarki
    StPr/19/0669

    Sprzątanie pomieszczeń, pokojoe, gabinety lekarskie, korytarze, obsługa czyszczarki.
    StPr/19/0673

    Obsługa pacjenta/klienta, rozdawanie żywności, dbanie o czystość jadalni, mycie kubków, sztućców, dbałość o nakrycie stołów.
    StPr/19/0674

    Zabiegowa/y
    StPr/19/0666

    Prace porządkowe przed budynkiem, drobne naprawy, malowanie, utrzymanie czystości, konserwacja sprzętu. Palenie w piecu c.o.
    StPr/19/0658

    Obsługa gości, komputera
    StPr/19/0645

    Dbanie o czystość pokoi i części wspólnych hotelu.
    StPr/19/0639
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN