Pokojowa

Miejsce pracy: Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości i porządku w pokojach i pomieszczeniach na przydzielonym odcinku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność, pracowitość. Praca w systemie II zmianowym w godzinach 06:00-14:00, 12:00-20:00.
    Pracodawca: Centrum Promocji Zdrowia SANVIT Sp. z o.o. O/Ciechocinek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Sabina Jagielska
    Numer telefonu: 54-283-4281
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa gości, komputera
    StPr/19/0536
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Przygotowywanie posiłków - pomoc kucharza.
    StPr/19/0537

    Kinezyterapia, fizykoterapia, wodolecznictwo, masaż.
    StPr/19/0520
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    Utrzymanie czystości i porządku w pokojach i pomieszczeniach na przydzielonym odcinku.
    StPr/19/0516

    Obowiązki w zakresie utrzymania czystościpokoi hotelowych - sprzątanie.
    StPr/19/0512
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Pomoc przy naprawie silników i zawieszeń pojazdów.
    StPr/19/0491

    Specjalista ds. sprzedaży
    StPr/19/0480
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Gospodarz domu
    StPr/19/0451

    Obsłauga gości Sanatorium i pomaganie kucharzowi (stanowisko łączone).
    StPr/19/0428

    Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, pomoc przy dostawie towarów, wykładanie towarów na półki sklepowe, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsce pracy.
    StPr/19/0406