Kucharz

Miejsce pracy: Tężniowa 1, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw dla klientów hotelu, restauracji i kawiarni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: TARGI PRACY - 13.04.2018r GODZ. 10:00 SALA GIMNASTYCZNA KOLEGIUM SALEZJAŃSKIEGO W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FORM-PLASTIC Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bema 146, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Rakusiewicz
      Numer telefonu: 669-969-594
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Obsługa urządzeń techniki biurowej.
      StPr/18/0460
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      Obsługa interesantów, prowadzenie ewidencji wejść i wyjść na teren obiektu, roznoszenie korespondencji do Urzędów, przyjmowanie przesyłek nadanych za pośrednictwem Urzędu Pocztowego oraz interesantów.
      StPr/18/0461

      Wykonywanie czynności przy przyjęciu i pielęgnacji pacjęta.
      StPr/18/0464
      wynagrodzenie od do 2 200 PLN

      Przygotowywanie posiłków, nadzór nad pracą kuchni i stołówki.
      StPr/18/0465

      Sprzątanie, mycie naczyń, pomoc przy przygotowywaniu posiłków.
      StPr/18/0451
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      um. na okres próbny wymiar czasu pracy: 1/2 lub pełen etat
      StPr/18/2518
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Robotnik drogowy
      StPr/18/0446
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      Organizowanie i nadzorowanie pracy działu czystości.
      StPr/18/0430

      Przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego, wydawanie posiłków, organizacja pracy kuchni, dbanie o czystość w kuchni i zapleczu, dbanie o właściwą obsługę sprzętu znajdującego się w kuchn
      StPr/18/0432

      Obróbka wstępna artykułów żywnościowych. Zmywanie sprzętu używanego do pracy. Wykonywanie poleceń kierownika punktu żywieniowego.
      StPr/18/0433