RATOWNIK WOPR

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 5, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: RATOWNIK WOPR
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.04.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • RATOWNIK WODNY
      Pracodawca: 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 5, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-po
      Osoba do kontaktu: Sylwia Urbańska
      Numer telefonu: 542837388
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      przygotowywanie składników do produkcji, dbanie o wysoką jakość produktu, dbanie o czystość w m-cu pracy
      StPr/19/1125
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/19/1126

      Zabiegowy
      StPr/19/0365
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Zabiegowy
      StPr/19/0366

      Obsługa finansowo-księgowa biura.
      StPr/19/0351

      Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
      StPr/19/0357

      Elektromonter
      StPr/19/0358

      Umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem. Wykonywanie pracy zgodnie z zasadamitechniki obsługi. Przestrzeganie zasad bhp. Kelnerska obsługa gości.
      StPr/19/0346

      Przygotowywanie posiłków, krojenie, obieranie, dbanie o dostępność środków w kuchni, czyszczenie sprzętu kuchennego, pozostałe prace porządkowe, doraźna pomoc szefowi kuchni.
      StPr/19/0347

      Opiekun osób starszych
      StPr/19/0348