Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Nieszawska 22, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obowiązki wynikające z zakresu zabiegów fizjoterapii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
    Zawód:
    • Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo kolejna umowa na czas nieokreślony.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sanatorium Uzdrowiskowe "PROMIEŃ"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Nieszawska 22, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Joanna Domańska
      Numer telefonu: 54-283-2622
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prace drogowo-porządkowe w mieście.
      StPr/19/0239
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg w obiekcie, czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach, zmiana pościeli, mycie okien, pranie wykładzin w pokojach.
      StPr/19/0231

      Montaż mebli
      StPr/19/0226
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      Sprzątanie obiektu sanatoryjnego.
      StPr/19/0228
      wynagrodzenie od do 14,7 PLN

      Prace konserwacyjne w Sanatorium, drobne naprawy i remonty, prace porządkowe.
      StPr/19/0205

      Obsługa gości w sanatorium
      StPr/19/0186

      StPr/19/0187

      Prace w kuchni - pomoc kucharza.
      StPr/19/0179
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Wykładanie na półki sklepowe, dbanie o porządek i estetyke miejsca pracy, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia produktów. Udzielanie informacji klientom, sprawdzanie zgodności dostaw towarów,
      StPr/19/0181

      Prowadzenie saloniku: przyjmowanie dostaw, obsługa klienta, wdrażanie promocji, prace porządkowe, itp.
      StPr/19/0168
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN