Kelner

Miejsce pracy: Szmurły 5, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kontakt z pacjentami, obsługa klientów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 28.01.2019
Wynagrodzenie brutto: do 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "POLEX" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
    Osoba do kontaktu: Michał Nowak
    Numer telefonu: 542824696 w. 30
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV i/lub skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Sprzątanie pokoi, sprzątanie holi.
    StPr/19/0112
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Obsługa recepcji
    StPr/19/0113

    Sprzedaż towarów (obuwie), obsługa kasy fiskalnej, promowanie towaru, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
    StPr/19/0089
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Sprzątanie przychodni (gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy, rejestracja, wc, pomieszczenia biurowe, korytarze), dbanie o czystość przed wejściem do przychodni.
    StPr/19/0077
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzedaż art. hydraulicznych. Obsługa klienta. Sporządzanie zamówień. Przyjmowanie dostaw.
    StPr/19/0070

    Obsługa gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji, przygotowanie śniadań, sprzątanie pokoi, obsługa komputera.
    StPr/19/0054

    Wykonywanie zabiegów - praca z pacjentem.
    StPr/19/0036
    wynagrodzenie od do 17 PLN

    Profesjonalna obsługa gości w obiekcie, utrzymanie porządu na sali restauracyjnej i konferencych.
    StPr/19/0032

    Obsługa i przygotowywanie posiłków.
    StPr/19/0034
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Kontakt z pacjentami, obsługa klientów.
    StPr/19/0035