Kelner/ka

Miejsce pracy: Konopnickiej 37, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa gości w obiekcie, utrzymanie porządu na sali restauracyjnej i konferencyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kelner* (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: LILA MEDICAL SPA SP Z O. O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Konopnickiej 37, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomor
      Osoba do kontaktu: Liliana Sobolewska
      Numer telefonu: 54 283 32 34
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Kucharz
      StPr/18/1032
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa klienta - wykładanie towaru
      StPr/18/1015
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      Prace porządkowe gospodarcze w zakresie budownictwa.
      StPr/18/1003
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      Wykonanie prac ogólnobudowlanych.
      StPr/18/1004

      Sprzątanie powierzchni sklepowych, wykładanie towarów.
      StPr/18/1005
      wynagrodzenie od do 2 400 PLN

      Profesjonalna obsługa gości w obiekcie, utrzymanie porządu na sali restauracyjnej i konferencyjnych.
      StPr/18/1001

      Przygotowywanie śniadań, obiadów, kolacji dla 140 kuracjuszy. Dbanie o porządek w kuchni i na własnym stanowisku pracy.
      StPr/18/0992

      Fryzjer
      StPr/18/0971

      Opieka nad osobami starszymi.
      StPr/18/0707