Kucharz

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie śniadań, obiadów, kolacji dla 140 kuracjuszy. Dbanie o porządek w kuchni i na własnym stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.10.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
    Osoba do kontaktu: Michał Nowak
    Numer telefonu: 542824696 w. 30
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Przygotowywnie potraw serwowanych w restauracji, ze szczególnym uwzględnieniem potraw kuchni ukraińskiej: pielmieni, soljanka, zupa z gałuszkami, warenik z ziemniakami i skwarkami, bilaszi, itp.
    StPr/18/1067
    wynagrodzenie od do 15,15 PLN

    Praca na stanowisku samodzielnej księgowej do prowadzenia i obsługi stowarzyszeń i fundacji.
    StPr/18/1049
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    Obowiązki w zakresie utrzymania czystości pokoi hotelowych - sprzątanie.
    StPr/18/1046
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    Praca związana z konserwacją terenów zielonych ,koszeniem trawników ,zbieraniem liści ,utrzymaniem zimowym chodników ,opróżnianie koszy ulicznych,załadunek odpadów komunalnych.
    StPr/18/1035
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

    Przygotowywanie śniadań, obiadów, kolacji dla 140 kuracjuszy. Dbanie o porządek w kuchni i na własnym stanowisku pracy.
    StPr/18/0992