Magazynier

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane z obsługą magazynów, przyjmowanie dostaw od dostawców i produktów gotowych z produkcji oraz wydawanie surowców do produkcji, wyrobów gotowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.10.2018
Wynagrodzenie brutto: do 13,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Operator wózków widłowych
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
      Osoba do kontaktu: Michał Nowak
      Numer telefonu: 542824696 w. 30
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Prace związane z obsługą magazynów, przyjmowanie dostaw od dostawców i produktów gotowych z produkcji oraz wydawanie surowców do produkcji, wyrobów gotowych.
      StPr/18/0991
      wynagrodzenie od do 13,7 PLN

      Przygotowywanie śniadań, obiadów, kolacji dla 140 kuracjuszy. Dbanie o porządek w kuchni i na własnym stanowisku pracy.
      StPr/18/0992
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie towarów handlowych
      StPr/18/0979

      Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie w pełni samodzielnie realizować wszystkie zadania związane z prowadzeniem nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad działem księgowości. Podstawowe zadan
      StPr/18/0980
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Fryzjer
      StPr/18/0971

      Zmywanie naczyń
      StPr/18/0958

      Obsługa recepcji, służba pięter
      StPr/18/0944
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Obsługa kuracjuszy na sali / żywienie zamknięte
      StPr/18/0921

      Dbanie o czystość na terenie obiektu.
      StPr/18/0911

      Pomoc w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
      StPr/18/0890
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN