Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Sprzątanie stanowiska pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność pracy w grupie oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Godziny pracy: 7-19 lub 7-15.
      Pracodawca: CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA "SANVIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sabina Jagielska
      Numer telefonu: 54-283-7709
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Zapoznanie się z procedurami sanepidu, bhp i p.poż., obsługa klientów restauracji, prace porządkowe po pracy.
      StPr/22/0898
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      Obsługa komputera, prowadzenie sekretariatu, koordynator w sprawach pracowniczych i księgowych.
      StPr/22/0899
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Obsługa programu komputerowego, kasy fiskalnej. Udzielanie informacji kuracjuszom. Prowadzenie rezerwacji itp.
      StPr/22/0900
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Wykonywanie pracy w obieralni jarzyn, mycie naczyń, utrzymywanie czystości pomieszczeń kuchennych i pomocniczych, udział w przyrządzaniu i wtdawaniu posiłków.
      StPr/22/0896
      wynagrodzenie od od 22 do 22 PLN

      Manicur klasyczny i hybrydowy, stylizacja paznokci metodą żelową, pedicur klasyczny, henna, depilacja, zabiegi na twarz, masaż twarzy.
      StPr/22/0885
      wynagrodzenie od od 20 do 20 PLN

      Przepisywanie na komputerze wszelkiej korespondencji i sprawozdań zleconych przez Dyrektora. Opracowanie korespondencji w zakresie administracyjno-gospodarczym. Ewidencjonowanie korespondencji tzn. przyjmowanie, rejestrowanie w Dzienniku Korespondencji oraz pocztowej książce nadawczej i wysyłanie; Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji. Wydawanie delegacji służbowych. Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały i artykuły biurowe potrzebne do funkcjonowania biura. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z NFZ. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej turnusów rehabilitacyjnych (PCPR-y, MOPS-y). Koordynacja działań związanych z organizacją imprez kulturalno-oświatowych. Dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie. Obsługa Dyrektora i jego gości - serwowanie napojów.
      StPr/22/0883
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej; przyjmowanie towaru; sprawdzanie dat ważności na produktach; utrzymanie czystości; metkowanie; wykładanie towaru.
      StPr/22/0863
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Sprzątanie stanowiska pracy.
      StPr/22/0829
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Prace związane ze stanem technicznym, elektrotechnicznym urządzeń elektrycznych w obiekcie M.P.W. i K.Sp. z o.o.. Konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych.
      StPr/22/0786
      wynagrodzenie od od 3 500 do 3 500 PLN