Zamknij

Zdrój Ciechocinek przegrał na inaugurację nowego sezonu

15:43, 13.08.2019 B.B Aktualizacja: 15:45, 13.08.2019
Skomentuj Bramkarz Lubania broni rzut karny wykonywany przez Smykowskiego. Fot. www.facebook.com/ltplubanie.oficjalna/ Bramkarz Lubania broni rzut karny wykonywany przez Smykowskiego. Fot. www.facebook.com/ltplubanie.oficjalna/

Piłkarze ciechocińskiego Zdroju ulegli w wyjazdowym meczu drużynie LTP Lubanie 4:1 (2:0) Bramkę dla biało - niebieskich zdobył nowy gracz ciechocińskiego klubu, Artur Smykowski. Ten sam zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego w pierwszej połowie przy stanie 1:0. Ponadto gospodarze spotkania od 32. minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce dla obrońcy Lubania.

Borykający się z problemami organizacyjnymi zawodnicy Zdroju przystąpili do meczu otwierającego nowy sezon po zaledwie tygodniu treningów i jednym meczu kontrolnym. W kadrze zaszło sporo zmian. Na ławce trenerskiej zasiada obecnie niegdyś były zawodnik Zdroju - Sylwester Kiełbasa. W nowych barwach jesienią ujrzymy także takich graczy jak Artur Smykowski (Flisak Złotoria), Radosław Czułkowski, Tomasz Jakubiec (Orlęta Aleksandrów Kujawski), Krzysztof Wasilkiewicz (TKP Elana Toruń), Robert Stelmaszyk (Sadownik Waganiec) oraz Michał Baryza (Dąb Barcin).

LTP Lubanie - Zdrój Ciechocinek 4:1 (2:0)

Bramki: Zaranek (12',57'), Kaźmierczak (45+1', 89') - A. Smykowski (63')

ZDRÓJ: Baryza - Chwojnicki, Jankowicz, Czułkowski, Świeczkowski, Polak, Żuchowski, Kania, Majchrzak, Smykowski, Parzybut

Rezerwowi: M. Langner, R. Langner, Ostrowski, Stelmaszyk, Wasilkiewicz