Zamknij

Kolejny mecz bez punktów.... Zdrój przegrywa w Baruchowie

21:39, 10.06.2018 B.B Aktualizacja: 21:22, 12.06.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek odniósł czwartą porażkę z rzędu. Fot. OSiR Ciechocinek Zdrój Ciechocinek odniósł czwartą porażkę z rzędu. Fot. OSiR Ciechocinek

W 28. kolejce V ligi gr. II, Zdrój Ciechocinek uległ w Baruchowie z miejscowym GKS-em 1:4. Honorową bramkę dla biało - niebieskich strzelił Daniel Fras. Była to już czwarta porażka z rzędu Ciechocinian.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane a gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Sytuacji podbramkowych zarówno jedna jak i druga drużyna miały jak na lekarstwo. W 31. minucie błąd w ustawieniu defensywy Zdroju skutecznie wykorzystał napastnik Baruchowa i dał prowadzenie swojej drużynie. Zdrój schodził na przerwę przegrywając 0:1.

Druga połowa meczu znakomicie rozpoczęła się dla Ciechocinian. W 48. minucie zawahanie bramkarza gospodarzy wykorzystał Daniel Fras i wyrównał stan spotkania. Po tej bramce tempo meczu spadło i znowu sytuacji bramkowych było bardzo mało. Niestety ostatnie 10 minut meczu było dramatyczne dla drużyny gości. Po 80. minucie meczu stracili 3 bramki i to zespół z Baruchowa cieszył się z wygranej 4:1.

ZDRÓJ: J. Woźniak - M. Chwojnicki, J. Krzyżanowski, R. Jankowicz, M. Langner, R. Langner, D. Fras, M. Cyra, M. Polak, A. Dryps, Ł. Witucki

Rezerwowi: D. Celmer

Kolejny mecz Zdrój Ciechocinek rozegra w niedzielę 17 czerwca o godzinie 16:00. Będzie to ostatni mecz na stadionie między tężniami w tym sezonie.