Zamknij

Zdrój Ciechocinek pokonany pod tężniami! [zdjęcia]

12:39, 28.05.2018 B.B Aktualizacja: 16:56, 01.06.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek przegrał z Kujawianką Strzelno 0:1. Fot. OSiR Ciechocinek Zdrój Ciechocinek przegrał z Kujawianką Strzelno 0:1. Fot. OSiR Ciechocinek

Zdrój Ciechocinek poległ na własnym stadionie w 26. kolejce z Kujawianką Strzelno 0:1. Była to pierwsza porażka Ciechocinian przed własną publicznością w tym sezonie.

Ciechocinianie od początku spotkania narzucili rywalom swoje tempo i cały czas atakowali bramkę gości, lecz niestety brakowało skuteczności. Pod koniec pierwszej połowy po jednym z nielicznych ataków Kujawianki błąd popełnił bramkarz Zdroju, który strzał napastnika ze Strzelna sparował wprost pod nogi nadbiegającego rywala, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Druga połowa to ciągłe ataki gospodarzy, które niestety nie przynosiły skutku. Bardzo dobrze spisywała się obrona oraz bramkarz ekipy ze Strzelna nie pozwalając Zdrojowi na wiele. Raziła duża nieskuteczność Ciechocinian oraz brakowało odrobiny szczęścia. Wynik już do końca nie uległ zmianie i pierwsza porażka Zdroju przed własną publiką stała się faktem.

ZDRÓJ: R.Langner -  Chwojnicki, Krzyżanowski, M. Langner, Jankowicz, Cyra, Żurawski, Dryps, Polak, Fras, Witucki

Rezerwowi: Lewandowski

Zdjęcia z meczu można obejrzeć tutaj.

Kolejny mecz Ciechocinianie również zagrają na stadionie między tężniami. Rywalem Zdroju będzie zespół LTP Lubanie. Zapraszamy wszystkich w sobotę 2 czerwca o godzinie 17:00.