Zamknij

Wysoka porażka Zdroju w Szubinie [zdjęcia]

12:12, 21.05.2018 B.B Aktualizacja: 13:38, 21.05.2018
Skomentuj Ławka rezerwowych Zdroju Ciechocinek podczas mecz z Szubinianką Szubin. Fot. www.szubinianka.futbolowo.pl Ławka rezerwowych Zdroju Ciechocinek podczas mecz z Szubinianką Szubin. Fot. www.szubinianka.futbolowo.pl

Zdrój Ciechocinek przegrał w Szubinie z tamtejszą Szubinianką aż 5:2 (3:0). Piłkarze z Ciechocinka pojechali na ten mecz jedynie w 11- osobowym składzie.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy lecz obrona Zdroju bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich zadań. Niestety między 33 a 41 minutą spotkania rozluźnienie w szeregach Ciechocinian wykorzystała Szubinianka strzelając szybkie trzy bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od straty kolejnej bramki przez zespół z Ciechocinka. Zdrój starał się atakować i strzelić bramkę honorową lecz Szubinianka dobrze radziła sobie z atakami gości i mądrze kontratakowała. Po jednym z takich ataków padła bramka na 5:0. W samej końcówce spotkania najlepszy strzelec Zdroju Łukasz Witucki dwukrotnie wpisał się na listę strzelców ustanawiając wynik końcowy na 5:2 dla Szubinianki.

ZDRÓJ:  R. Langner - Celmer, Krzyżanowski, M. Langner, Jankowicz - Fras, Meler, Cyran, Dryps - Żurawski, Ł. Witucki.

Zdjęcia z meczu można obejrzeć tutaj.

Kolejny mecz Ciechocinianie rozegrają w sobotę 26 maja. Przeciwnikiem Zdroju na stadionie między tężniami będzie zespół Kujawianki Strzelno. początek spotkania o godzinie 17:00.