Zamknij
REKLAMA

Turniej piłki nożnej OSIREK CUP 9-10.12 w kategoriach Orlik i Żak - wyniki

13:10, 11.12.2017 | B.B
REKLAMA
Skomentuj
Osirek Cup 9-10.12.2017 Fot. OSiR Ciechocinek

Weekend w Ciechocinku obfitował w sportowe emocje, gdzie spotkały się kluby z całego regionu kujawsko-pomorskiego. W ciągu dwóch dni zostały rozegrane dwa turnieje piłki nożnej dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych - Orlik (2007-2008) oraz Żak (2009-2010). 

W dniu 9.12.2017 w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11c w Ciechocinku odbył się turniej dla kategorii wiekowej Orlik, a 10.12.2017 rywalizowały Żacy . W każdym z turnieju udział wzięło 8 drużyn, które rozegrały fazę grupową - eliminacyjną po czym 4 drużyny awansowały do grupy - Ligi Mistrzów oraz 4 drużyny awansowały do grupy - Ligi Europy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę, a kibicom dziękujemy za fantastyczny doping.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

9.12.2017 OSIREK CUP ORLIK

W fazie elimacyjnej wyniki były następujące:

Miejsce Grupa A Pkt Bramki
1

Chemik Bydgoszcz I

7

9:3

2

Włókniarz Toruń

7 6:3
3

Gwiazda Bydgoszcz

3 2:7
4

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

0 2:6

 

Miejsce Grupa B Pkt Bramki
1

Olimpia Grudziądz

9 21:0
2

Włocławia Włocławek

6 5:7
3

Zdrój OSiR Ciechocinek

3 5:11
4

Chemik Bydgoszcz II

0 1:14

Wyniki fazy finałowej:

Miejsce

końcowe

Grupa Liga Mistrzów Pkt Bramki
1

Olimpia Grudziądz

7 14:2
2

Włókniarz Toruń

4 7:11
3

Chemik Bydgoszcz I

3 5:5
4

Włocławia Włocławek

1 4:12

 

Miejsce

końcowe

Grupa Liga Europy Pkt Bramki
5

Gwiazda Bydgoszcz

9 6:0
6

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

6 5:3
7

Zdrój OSiR Ciechocinek

3 5:4
8

Chemik Bydgoszcz II

0 1:10

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Aleksander Olszewski (Olimpia Grudziądz)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Mateusz Salamon (Olimpia Grudziądz)

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
Julek Kubiak 8 bramek (Włókniarz Toruń)

 

10.12.2017 OSIREK CUP ŻAK

W fazie eliminacyjnej wyniki były następujące:

Miejsce Grupa A Pkt Bramki
1

Olimpia Grudziądz Biali

9 16:0
2

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

4 3:5
3

Zdrój OSiR Ciechocinek

2 0:2
4

Włocłavia Włocławek

1 0:12

 

Miejsce Grupa B Pkt Bramki
1

Chemik Bydgoszcz

7 8:2
2

Gwiazda Bydgoszcz

4 3:2
3

Włókniarz Toruń

3 4:5
4

Olimpia Grudziądz Zieloni

3

4:8

Wyniki fazy finałowej: 1 miejsce po konkursie rzutów karnych zdobył Chemik Bydgoszcz

Miejsce 

końcowe

Grupa Liga Mistrzów Pkt Bramki
1

Chemik Bydgoszcz

7 7:2
2

Olimpia Grudziądz Biali

7 7:2
3

Gwiazda Bydgoszcz

3 2:2
4

UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

1 0:10

 

Miejsce 

końcowe

Grupa Liga Europy Pkt Bramki
5

Włókniarz Toruń

7 9:2
6

Olimpia Grudziądz Zieloni

6 12:3
7

Zdrój OSiR Ciechocinek

2 0:1
8

Włocławia Włocławek

1 1:15

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)

Filip Nowacki (Olimpia Grudziądz)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Ksawery Kostecki (Chemik Bydgoszcz)

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
Mikołaj Marks 7 bramek (Olimpia Grudziądz)

(B.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ciechocinek.biz | Prawa zastrzeżone | 2018