Zamknij

Skandaliczne zachowanie kibiców w Lipnie. Sędzia przerwał mecz Zdroju!

16:19, 07.09.2020 | B.B
Skomentuj

W 6. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju Ciechocinek grali w Lipnie z miejscową Mienią.  Od początku spotkania mecz przebiegał pod dyktando Ciechocinian, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po dwóch bramkach Radosława Czułkowskiego. Niestety na  początku drugiej połowy kibice gospodarzy rzucili petardy w kierunku ławki rezerwowej Zdroju. Jedna z nich wybuchła tuż obok nogi kierownika zespołu, który momentalnie upadł na ziemię. Sędzie po tym wydarzeniu od razu bez wahania zakończył spotkanie. Klub z  Lipna zapewne spotka surowa kara, a mecz zostanie sklasyfikowany jako walkower dla Zdroju.

Mień Lipno : Zdrój Ciechocinek 0:2 (0:2) * przerwany w 47. minucie

Bramki: Czułkowski (21', 35')

ZDRÓJ: Kaźmierczak - Niemyt, Mańka, Krzyżanowski, Zwolanowski, Żuchowski, Matuszak, Majchrzak, Kamiński, Smykowski, Czułkowski

Rezerwowi: Fijałkowski, Baryza

Siłę wybuchu petardy można zobaczyć po dziurze w ziemi i wyrwanej trawie. Na szczęście kierownikowi klubu z Ciechocinka nic poważnego się nie stało.