Zamknij

Zdrój nadal niepokonany pod tężniami! Tym razem nie dał szans Piastowi Złotniki Kujawskie [zdjęcia]

11:03, 14.05.2018 B.B Aktualizacja: 10:05, 22.05.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek pokonał Piast Złotniki Kujawskie 6:2 (4:1). Fot. OSiR Ciechocinek Zdrój Ciechocinek pokonał Piast Złotniki Kujawskie 6:2 (4:1). Fot. OSiR Ciechocinek

Zdrój Ciechocinek pokonał w 24. kolejce V ligi gr. 2 zespół Piasta Złotniki Kujawskie 6:2 (4:1). Po dwie bramki dla biało-niebieskich strzelili Daniel Fras oraz Łukasz Witucki. Po jednym golu dołożyli Michał Cyra i Arkadiusz Dryps.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy i na efekt w postaci bramki nie trzeba było długo czekać, gdyż już w 5. minucie Daniel Fras pakuje piłkę do bramki po dobitce strzału Arkadiusza Drypsa. Goście bardzo szybko odpowiedzieli. Po rzucie rożnym dla Zdroju przeprowadzili szybką kontrę i w 11. minucie wyrównali stan spotkania. Stracona bramka podziałała na Ciechocinian bardzo motywująco i cały czas mocno atakowali bramkę drużyny ze Złotnik. W 15. minucie Łukasz Witucki wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Piasta i mieliśmy 2:1. Zdrój nadal nie ustępował w atakach czego rezultatem były jeszcze dwie bramki strzelone przed przerwą. najpierw w 37. minucie zamieszanie w polu karnym gości ponownie wykorzystał Daniel Fras, a w ostatniej minucie pierwszej połowy dokładne podanie Arkadiusza Drypsa wykorzystał ponownie najlepszy strzelec Zdroju - Łukasz Witucki. Zdrój schodził spokojny na przerwę prowadzić 4:1.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości czego wynikiem w 48. minucie był faul w polu karnym Zdroju na zawodniku Piasta. Sędzia spotkania nie miał wątpliwości i wskazał na rzut karny, który pewnie wykorzystał piłkarz ze Złotnik Kujawskich. Dalsza część drugiej połowy już przypominała pierwsza gdzie Zdrój cały czas przeważał i atakował. W 70. minucie w polu karnym gości bardzo przytomnie zachował się Michał Cyra, który podwyższył wynik spotkania na 5:2. Był to pierwszy gol w seniorskiej piłce ciechocińskiego młodzieżowca. Wynik na 6:2 ustalił mocnym strzałem Arkadiusz Dryps w 79. minucie spotkania. Rezultat mógł być jeszcze wyższy lecz jednak brakowało skuteczności w zespole z Ciechocinka.

ZDRÓJ: Woźniak - Chwojnicki, M.Langner, Krzyżanowski, Jankowicz - Fras (75' Lityński), Polak, Cyra, Żurawski (60' Lewandowski) - Dryps - Witucki

Zdjęcia z meczu są dostępne tutaj.

Kolejne spotkanie Zdrój Ciechocinek rozegra w sobotę 19 maja w Szubinie. mecz z Szubinianką rozpocznie sie o godzinie 16.00.