Oficjalne wyniki zamieścimy wkrótce. Zachęcamy do obejrzenia galerii z dzisiejszych zawodów.
Przeprowadzone były następujące biegi:
Kat. A - dorosłe osoby na wózkach z dysfunkcją narządów ruchu
Kat. B – dorosłe osoby na wózkach manualnych z dysfunkcją kończyn dolnych oraz dysfunkcją jedne lub obu kończyn górnych
Kat. B1 - dorosłe osoby na wózkach z napędem elektrycznym
Kat. C - dorośli biegacze z dysfunkcją narządów ruchu
Kat. C1 - dorośli biegacze z dysfunkcjami intelektualnymi
Kat. D - dorośli biegacze sprawni
Kat. X - dzieci poruszające się na wózkach
Kat. Y - dzieci i młodzież z dysfunkcjami narządów ruchu
Kat. Y1 - dzieci i młodzież z dysfunkcjami intelektualnymi
Kat. Z - Dzieci sprawne od 7 do 12 lat
Kat. Z1 - Dzieci sprawne od 13 do 18 lat
Kat. VIP - dorośli biegacze sprawni (przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści, liderzy org.)
Mamy już wyniki większości biegów.
kobiety mężczyźni
w Kat. A
1.Maria Milarska 1. Wiesław Fiedor
2.Wioletta Maciejewska 2. Michał Całczyński
3. Marlena Wereda 3. Zbigniew Surdyk
w Kat. B
1.Anna Lewandowska 1. Piotr Woźniak
2. Angelika Meller 2. Wojciech Trybuszewski
3. Agnieszka Soporowska 3. Dariusz Drozd
w Kat. B1
1.Kobiet brak 1. Zbigniew Trescher
w Kat. C
1. Wioletta Kaczkowska 1. Marcin Czerepski
2. Aleksandra Szymczyk 2. Mariusz Witkowski
3. Agnieszka Jeż -
w Kat. C1
1. Anna Szymczyk 1. Waldemar Kruszewski
2. Halina Bendkowska 2. Daniel Żuchowski
3. Jolanta Lewińska 3. Krzysztof Jędrzejewski
CDN ..
w Kat. D
1. Kornelia Kościńska 1. Jan Marcinkiewicz
2. Joanna Maziarz 2. Kamil Kuchta
3. Justyna Malinowska 3. Maciej Malinowski
w Kat. Z
1. Julia Groncikowska 1. Norbert Blim
2. Barbara Lewandowska 2.
3. Małgorzata Kołowrodzka
w Kat. Z1
1. Julia Groncikowska 1. Przemek Stefański
2. Maja Drzewucka 2. Kamil Kuchta
3. Maria Chełmińska 3. Irwin Iwiński
Przepraszamy, ale z powodu problemów z odczytaniem rękopisów wyników poszczególnych biegów, podamy brakujące wyniki w późniejszym terminie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz