Zamknij

Pierwszy remis Zdroju w tym sezonie. Biało - niebiescy podzielili się punktami z Włocłavią Włocławek w Derbach Kujaw

11:10, 02.10.2017 B.B
Skomentuj Zdrój po zremisowanym meczu z Włocłavią Włocławek Zdrój po zremisowanym meczu z Włocłavią Włocławek

W sobotę 30 września w ramach 8. koljki V ligi gr. 2, Zdrój Ciechocinek zremisował na własnym boisku z drużyną Włocłavii Włocławek 1:1 (1:0).

W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę mieli gospodarze. Bardzo dobre sytuacje mieli M. Majchrzak, D. Matuszak oraz K. Parzybut lecz po ich strzałach piłka nie znalazła drogi do bramki. Dopiero w 32  minucie Zdrój wyszedł na prowadzenie. Po bardzo dobrej akcji M. Parzybuta i asyście D. Matuszaka, celnym i skutecznym strzałem zaa pola karnego popisał się M. Majchrzak.

Drugą połowę lepiej zaczęli goście z Włocławka. W 51 minucie do wyrównania doprowadził napastnik drużyny z Włocławka, P. Gląba. W dalszej części meczu bramki już nie padły mimo sytuacji pod obiema bramkami.

Mecz zakończył się podziałem punktów. Był to pierwszy remis Zdroju w tym sezonie. Po 8. kolejkach drużyna z Ciechocinka zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 13 pkt.

ZDRÓJ: J. Woźniak - M. Modrzejewski, J. Krzyżanowski, R. Jankowicz, M. Langner, M. Parzybut, K. Parzybut, A. Dryps, D. Matuszak, Ł. Witucki, M. Majchrzak

Rezerwowi: R. Langner, S. Ziółkowski, M. Lityński, D. Celmer

Kolejny mecz biało - niebiescy rozegrają w sobotę 7 października z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Piastem Złotniki Kujawskie. Początek spotkania w Złotnikach Kujawskich o godzinie 15.00.