16:03, 18.07.2017
Wyniki turnieju siatkówki plażowej kobiet rezegranego 15 lipca w Ciechocinku.
15:50, 18.07.2017
16 lipca obok przystani wędkarskiej na rzece Wiśle odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Ciechocinka.
11:30, 18.07.2017
Zawodnicy Zdroju Ciechocinek pokonali Orzeł Służewo 5:1 (3:0) w pierwszym meczu sparingowym.
1
09:16, 18.07.2017
W sobotnio-niedzielnym turnieju WTK w tenisie ziemnym, młodziczka z Ciechocinka, Roksana Frączek zwycięzyła w parze z Marysią Głowacką z Torunia w grze podwójnej oraz zajęła III miejsce w grze pojedynczej.
1
09:36, 15.07.2017
W soboę o godz. 10:00 na kortach tenisowych sanatorium ZNP przy ul. Widok odbędzie Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Ciechocinku
22:20, 12.07.2017
14 drużyn wzięło udział w Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej, który 9 lipca został rozegrany na boiskach do siatkówki plażowej ciechocińskiego OSiR - u.
1
10:28, 10.07.2017
Już 11 lipca zawodnicy Zdroju Ciechocinek rozpoczną przygotowania do sezonu pod wodzą nowego trenera.
17:46, 03.07.2017
35 zawodniczek i zawodników wzięło udział w 4 edycji tegorocznego Grand Prix Ciechocinek 2017 w Biegach i Nordic Walking, biegu rozegranego 1 lipca na trasie wokół ciechocińskich tężni.
00:26, 30.06.2017
22 drużyny, w tym 12 ze szkoły podstawowej i 10 seniorskich, wzięło udział w VII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka "Piłka nożna łączy pokolenia".
1
14:03, 29.06.2017
Na ostatnim, Walnym Zgromadzeniu i Zebraniu Zarządu CKS Zdrój podjęto ważne decyzje dla przyszłości ciechocińskiego klubu.
14:43, 26.06.2017
Włoszka Martina Trevisan będzie najwyżej rozstawioną zawodniczką w 23. Międzynarodowym Turnieju Tenisowym Kobiet Bella Cup 2017. Pierwsze gry eliminacyjne wystartowały już 25 czerwca. Turniej główny rozpocznie się dwa dni później.
15:34, 22.06.2017
XI Memoriał Pływacki dla dzieci i młodzieży im. Zdzisława Komosińskiego
15:17, 22.06.2017
10 czerwca w Hali Sportowej został rozegrany IV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet 30+.
09:40, 22.06.2017
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku zaprasza młodzież szkolną do udziału w VIII Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej "Minimundial 2017".
17:49, 20.06.2017
W Hali Sportowej, po raz kolejny rywalizowali 5 i 6-latkowie z okolicznych przedszkoli.